تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلای یک طبقه 235 متر

ویلای یک طبقه 235 متر

1 هفته پیش در حسین‌آباد

متراژ
185
ساخت
1389
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
235
قیمت کل
‏27,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏114,893,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
ندارد
بلوار دکتر حسابی
بهترین لوکیشن
بازسازی شده
3 خواب
سالن بزرگ
اتاقهای بزرگ
کابینت MDF
حیاط خوب وبدون مشرف
ملکی
مناسب ساخت وساز
M4
قیمت مناسب
(((((( املاک ))))))