تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 125متری / چسبیده به معلم/ بامداد.

ویلایی 125متری / چسبیده به معلم/ بامداد.

1 روز پیش در سیدرضی

متراژ
210
ساخت
1390
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
125
قیمت کل
‏23,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏190,800,000 تومان
✔️ امیر حسین بامداد

⚜️فروش ویلایی 125متری جنوبی
⚜️واقع در سیدرضی زوج دو کوچه بعداز معلم
⚜️85متر طبقه همکف 2 خواب مستقل
⚜️طبقه اول و دوم دوبلکس
⚜️ طبقه اول پذیرایی و آشپزخونه و سرویس توالت فرنگی
⚜️طبقه دوم پذیرایی و اتاق ها 2 خواب
⚜️ مناسب برای سکونت
⚜️مناسب برای سرمایه گزاری و مستغلات
⚜️ قابلیت تجمیع با ویلایی کناری و ساخت آپارتمان

✅فروشنده صددرصد و واقعی

برای بازدید لطفا تماس بگیرید.
مسکن آوان حاشیه استقلال
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

املاک آوان بین استقلال ۷و۹