تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 135متری/22بهمــن/مسیر7/تک برگ

ویلایی 135متری/22بهمــن/مسیر7/تک برگ

2 هفته پیش در دزفول

متراژ
135
ساخت
1375
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
135
قیمت کل
‏9,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏71,111,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
ویلایی 135متری
2خواب
هال و سالن پذیرایی
+ زیرزمین
اشتراکات کامل
سند تک برگ
450میلیون رهن مستاجر کسر میگردد
مر*کز شــهر 22»بهمــن