تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 138متری لوکشین جذاب مهران با بنا تمیز مرتب

ویلایی 138متری لوکشین جذاب مهران با بنا تمیز مرتب

2 روز پیش در دانشجو

متراژ
190
ساخت
1388
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
138 متر مربع
قیمت کل
‏20,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏149,275,000 تومان
لطفا با لبخند مطالعه کنید:)

❇️کارشناسی و مشاوره حرفه ای از ما
اعتماد و انتخاب هوشمندانه از شما

مشتریان عزیز ویلایی این مورد به قیمت رسیده را از دست ندهید

چرا این ویلایی !؟
❗️قیمت استثنایی و فروشنده واقعی
⚜️لوکشین دانش آموز مهران
⚜️ 2 طبقه بنا مرتب بازسازی شده + زیر زمین

✅ 190 متر زیربنا قابل سکونت
عرض 5.5

زمان طلایی خود را از دست ندهید برای کسب اطلاعات بیشتر بازدید همین حالا تماس بگیرید

امین حسینی :کارشناس فروش منطقه

ملکان برترین دپارتمان املاک منطقه
آدرس : بین فرهنگ 11_13