تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 166 متری /آماده کلنگ زدن

ویلایی 166 متری /آماده کلنگ زدن

1 هفته پیش در دیلمان

متراژ
130
ساخت
1388
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
166
قیمت کل
‏24,070,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏145,000,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
به امید خانه دار شدن همه
__________________________________________________
ویلایی 166 متر با بر بالای 8 متر
ملک جنوبی با قابلت مشارکت
سند ریشه دار آماده انتقال

**خانه ای که سرمایه شما را چند برابر می کند**

برای هماهنگی بازدید تماس بگیرید...
کارشناس ملک: نیک خوی
املاک داماک