تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 200متری بلوار بهاران

ویلایی 200متری بلوار بهاران

1 روز پیش در شاهین‌ویلا

متراژ
120
ساخت
1381
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
200 متر مربع
قیمت کل
‏24,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏124,950,000 تومان
ویلایی واقع در بلوار بهاران
200 بر 10

مناسب ساخت 4 تک واحدی و 10واحدی

املاک حسینی
مشاور شما حسینی