تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 203 متری بر اصلی خیابان جلال ال احمد

ویلایی 203 متری بر اصلی خیابان جلال ال احمد

1 روز پیش در خرم آباد

متراژ
203
ساخت
1380
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
203 متر مربع
قیمت کل
‏25,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏123,152,000 تومان
بنام یزدان پاک

ساختمان فوق به متراژ خالص 203 متر بدون احتساب
عقب نشینی که احتمالا در حدود بیست متر ازش کسر
بشود . دارای سند آزاد و پایانکار میباشد . به ابعاد ده
متر عرض و طول 20متر،جنوبی بالاتر از تقاطع پژوهنده
میباشد ساختمان دو طبقه و دارای حیاط تقریبا 30 متر
میباشد ، تصاویر متعلق به واحد و گویا هستند . قابل
سکونت و تمیز میباشد ، مالک محترم ملک قصد هیچ گونه معاوضه ای ندارند و فروش برای خریداران محترم نقدی میباشد .

قیمت کل ملک با وضع موجود : 25 میلیارد تومان

مشاور امین و همراه شما در منطقه
املاک بزرگ شهروند
کاوه