تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 220 متری 2خوابه با درختان میوه احمدگوراب

ویلایی 220 متری 2خوابه با درختان میوه احمدگوراب

2 هفته پیش در احمد گوراب

متراژ
110
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
220
قیمت کل
‏6,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,727,000 تومان
سلام خدمت دوستان گرامی
مساحت کل زمین 220 متر
زیر بنا حدود 110 متر
2خوابه
هر دو اتاق کمد دیواری دارد
کف کل خانه سرامیک
کابینت ام دی اف وگاز رومیزی و هود لمسی و آبگرمکن دیواری دارد
حمام و توالت و رختکن جدا
ایوان و حیاط بزرگ با فضای گل کاری و درختان میوه
پارکینگ جای چند ماشین داخل حیاط
امتیازات برق و گاز وآب شهر وآب چاه دارد
آدرس ملک و مشاوره املاک رشت یخسازی جاده فومن بلوار افتخاری بعداز بیمارستان قائم احمدگوراب خ شهید اسماعیل حسن زاده جنب لاله 17
املاک مهدی اعتمادی مشاوره در امر خرید و فروش رهن و اجاره با ثبت کد رهگیری املاک و ثبت در سامانه املاک وکاتپ وخودنویس
تنها املاک منطقه دارای پروانه تخصصی رتبه یک استان وثبت کد رهگیری وثبت در سامانه املاک وکاتپ وخودنویس
املاک مهدی اعتمادی امین شما
ممنون از اعتماد شما