تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 220 متری موقعیت عالی

ویلایی 220 متری موقعیت عالی

1 سال پیش در فاز دو پاداد

متراژ
140
ساخت
1371
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
220
قیمت کل
7٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬727٬000 تومان

⚜️مشاور صفائی

✅برای معرفی فایل های بیشتر با املاک بزاز تماس بگیرید.
✅آدرس دفتر: فلکه ی نیزه خیابان اصلی بهار مقابل بهاران 5