تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 226 متر خ باغ مشهد

ویلایی 226 متر خ باغ مشهد

1 هفته پیش در شهرستان

متراژ
350
ساخت
1375
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
226
قیمت کل
‏35,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏154,867,000 تومان
دارد
ارتفاع 4 سقف
عرض 12
3 طبقه ساخت قابل استفاده
سند تکبرگ
مورد اکازیون برای سرمایه گذاری و ساخت
املاک ساسان خ بیست دو بهمن