تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 230 مترحاشیه خیابان گاز

ویلایی 230 مترحاشیه خیابان گاز

2 روز پیش در گاز

متراژ
200
ساخت
قبل از 1370
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
230
قیمت کل
‏40,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏173,913,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
وَاللَّهُ یَرْزُقُ مَنْ یَشَاءُ بِغَیْرِ حِسَابٍ

بین مسلم شمالی16/18(دفتر معاملات شبانی)

✔️دفتر معاملات شبانی✔️

230 متر
حاشیه ملک 10 متر
سند شش دانگ آستانه
دارای دو دربند مغازه تجاری ، مجموعا 35 متر تجاری
بهترین لوکیشن خیابان گاز
فروش نقدی
قابل تهاتر با آپارتمان و ماشین
قیمت تهاتر فرق می کند

برای مشاهده فایل های دیگر به پنل املاک مراجعه کنید

خرید،فروش،رهن و اجاره،مشارکت در ساخت

ادرس:گاز-بین مسلم شمالی16/18(دفتر معاملات شبانی)

✔️همراه شما هستیم برای خریدی مطمئن در منطقه✔️