تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی/ 235 متر/جنوبی/رنجبران

ویلایی/ 235 متر/جنوبی/رنجبران

3 روز پیش در همدان

متراژ
250
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
235
قیمت کل
‏37,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏157,446,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️املاک بزرگ قیاسوند⚜️
با 23 سال سابقه ی درخشان در حوزه املاک

لوکیشن ملک: بلوار رنجبران
▫️235 متر
▫️جنوبی
▫️کوچه 10 متری
▫️11 متر بر
▫️5/5 ارتفاع
▫️سند تک برگ

مشاور شما :خانم یزدانی
آدرس املاک ما : میدان عمار بر بلوار رنجبران املاک بزرگ قیاسوند