تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 242 متری 3 واحد مسکونی خیابان فروغی

ویلایی 242 متری 3 واحد مسکونی خیابان فروغی

10 ساعت پیش در تیران

متراژ
350
ساخت
قبل از 1370
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
242 متر مربع
قیمت کل
‏15,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,049,000 تومان
✅️ 242 متری
✅️ ویلایی دربست
✅️ سند تک برگ آماده انتقال
✅️ دارای 3 واحد مسکونی مجزا
✅️ زیر زمین مسکونی طبقه اول و دوم
✅️ لوکیشن عالی پلاک دوم خیابان فروغی
✅️ دسترسی عالی به تمامی امکانات رفاهی
✅️ قابلیت ساخت تا 4 سقف و بدون عقب نشینی
کد ملک : 242

مشاور شما: مهندس قاسمی
موارد مشابه موجود است
لطفا هنگام تماس کد ملک مورد نظر را اعلام نمایید.
برای
فروش عدد 1
خرید عدد 2
اجاره عدد 3
مشارکت در ساخت عدد 5
را پیامک کنید تا در اسرع وقت تیم حرفه ای املاک تاج با شما تماس بگیرند.
فعالیت این واحد صنفی تنها با املاک دارای سند شش دانگ و با استعلام ثبتی سند و دریافت کد رهگیری رایگان با قرار داد چاپی میباشد