ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلایی 244متری.22بهمن. کوچه 10 متری
ویلایی 244متری.22بهمن. کوچه 10 متری
1 هفته پیش در کرمانشاه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
244
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
244
قیمت کل
37,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
152,049,000 تومان
سند تک برگ
کوچه 10 متری
فول امکانات
پارکینگ
انباری
بالکن
کابینت
کمددیواری
برای دریافت اطلاعات بیشتر و معرفی فایل های مشابه تماس
کارشناس تخصصی امور ملکی منطقه مهندس سلطانی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت