تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 245 متری بندرگز

ویلایی 245 متری بندرگز

1 سال پیش در گرگان

متراژ
135
ساخت
قبل از 1370
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
8٬571٬000 تومان
متراژ زمین
245
آبگرم کن
کد فایل: 486

245 متر زمین
135 متر بنا سه خواب
بازسازی شده
نما سنگ
واقع در انقلاب 38 شهر بندرگز
پارکینگ. انباری
دوربین مدار بسته
درب پارکینگ ریموتی
سند تک برگ (شش دانگ)
قیمت قابل مذاکره

مشاور املاک موسوی
آدرس دفتر املاک: نبش گرگانجدید 13
زمان پاسخگویی: ده الی سیزده، هفده الی بیست و یک
ما صداقت، درستکاری و تلاش را پیشه خود قرار داده ایم