ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلایی 250 متری سیدرضی قبل آموزگار
ویلایی 250 متری سیدرضی قبل آموزگار
1 هفته پیش در سیدرضی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
250
ساخت
1378
متراژ زمین
250
قیمت کل
45,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
180,000,000 تومان
و بیمه و نظام
پروانه 8 سقف و 7 واحد
تسویه کامل
قبل از چهارراه اول
1 قطعه مانده به نبش
قیمت 45
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
املاک آوان بین استقلال ۷و۹
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت