تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 252 متری/اراضی پاداد

ویلایی 252 متری/اراضی پاداد

11 ماه پیش در فاز دو پاداد

متراژ
170
ساخت
1374
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
252
قیمت کل
8٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬746٬000 تومان
بالکن
ندارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️⚜️⚜️ گروه مشاورین املاک بزاز ⚜️⚜️⚜️
عرض سلام و ادب

⭕ ویلایی 252 متری منازل جهاد

✔️ یکی از بهترین لوکیشن های منطقه
✔️ دسترسی عالی
✔️ نزدیک به فلکه

✔️ قابلیت ساخت پنج طبقه

✅ قیمت قابل مذاکره

⚜️مشاور صفائی

✅برای معرفی فایل های بیشتر با املاک بزاز تماس بگیرید.
✅آدرس دفتر: فازدوپاداشهر فلکه ی نیزه ایستگاه سه خیابان اصلی بهار مقابل بهاران 5