تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 257متر شهمیرزاد

ویلایی 257متر شهمیرزاد

1 هفته پیش در شهمیرزاد

متراژ
120
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
257
قیمت کل
‏17,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,093,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
سلام ارادت
ویلایی شمیرزاد
257متر زمین 120متر بنا حیاط مشجر ساخت92
قیمت17/5
.
ویلایی دوبلکس
230متر زمین 3نبش 120متر بنا دوبلکس 2خواب 2عدد آشپزخانه 2سرویس بهداشتی فرنگی کف پارکت ، نما رومی ، آب کشاورزی ، حیاط مشجر ، سند تک برگ
خیابان پهن و تنها ویلای منطقه ای آرام...
قیمت22
.
شهرک فرهنگیان
2طبقه مجزا
265متر زمین 300متر بنا شمالی
هر طبقه 150متر
طبقه اول 1خواب با 30متر سوئیت مهمان با سرویس بهداشتی و حمام و حیاط خلوت
طبقه دوم 2خواب با یک تراس بزرگ خواب مستر سرویس فرنگی
ملک 3عدد پایان کار دارد
.
ویلایی تریبلکس یخچال
180متر زمین 2کله شمالی جنوبی 276متر بنا
تحویل 3خواب 1404
.
ویلایی خیابان بهشتی
250متر زمین دونبش شمالی شرقی
150متر بنا قدیمی
.
خیابان بهشتی
255متر زمین جنوبی بنا120متر ساخت85
.
یخچال
ویلایی سوبلکس
150متر زمین 300 متر بنا 3خواب ساخت1404خشک آسانسور فول امکانات
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .
چند ویلای دوبلکس و تریبلکس نوساز فوق العاده شیک در بهترین لوکیشن شهمیرزاد داریم که در صورت تمایل با افتخار در خدمت شما هستم در املاک کلبه سبز ، بلوار ولیعصر روبه روی پارک سنگی
امیرجان