ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلایی 265 متری 4 خوابه/سه واحده/فول امکانات
ویلایی 265 متری 4 خوابه/سه واحده/فول امکانات
10 ماه پیش در فاز دو پاداد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
192
ساخت
1391
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
265
قیمت کل
11٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬509٬000 تومان
عرض سلام و ادب
⭕ واحد ویلایی سه واحده چهارخواب واقع در فازدوپاداد
✔️ زمین 265 متری زیربنا حدودا 192 متر
✔️ حیاط جای پارک 3 ماشین/درب کرکره ای
✔️ بازسازی شده کامل
✔️ کابینت هایگلس
✔️ 2 عدد لوستر
✔️ درب ضد سرقت
✔️ طبقات بالا 100 متری و 85 متری
✔️ هر دو واحد دو خواب
✔️ فول امکانات/ شخصی ساز
✔️ هر سه واحد سندش مجزا دارند
✔️ انشعابات هر واحد مجزا
✔️ قابلیت وام روی هر سه سند
⚜️مشاور صفائی
✅برای معرفی فایل های بیشتر با املاک بزاز تماس بگیرید.
✅آدرس دفتر: فازدوپاداشهر فلکه ی نیزه ایستگاه سه خیابان اصلی بهار مقابل بهاران 5
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس بزاز
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت