تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 2طبقه مجزا،2خواب،غرق نور

ویلایی 2طبقه مجزا،2خواب،غرق نور

2 هفته پیش در بنیاد

متراژ
180
ساخت
1396
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
125
قیمت کل
‏14,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏113,600,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
ویلایی 125 ،لاکچری -سندتکبرگ _نوساز،ناجا
بنا کل 2طبقه:180متر مفید
زمین :125 متر
همکف بالا :2 خواب«1خواب مستر»
زیرهمکف:2 خواب«1خواب مستر»
دو طبقه (زیر زمین+همکف بالا )
7 متر بر
دارای پارکینگ

✨ مناسب برای 2 خانواده ✨

⭐️ امکان رهن کامل تا 1،800میلیارد تومان

⭐️ سند تک برگ آماده انتقال

قیمت کل:14200
قیمت متری :

‍♂کارشناس فروش : خانم بهرامی