تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیویلایی 2طرف راه 180متر ادیب نزدیک باهنر

ویلایی 2طرف راه 180متر ادیب نزدیک باهنر

2 هفته پیش در پوریا ولی

قیمت کل
‏13,440,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,666,000 تومان
دپارتمان املاک سناتور
--------------------------------
مساحت : 180 متر
پاک شده با احتساب عقب نشینی : 168 متر
عرض : 8
طول : 23.1
عرض گذر : 8،6
تعداد طبقات : 1
وضعیت سند : تک برگ 6دانگ
مزایا : مناسب ساخت و ساز، بازدهی بسیار بالا،موقعیت فرهنگی بالا، دسترسی آسان به خیابان اصلی و مترو
لطفا جهت بازدید از این ملک یا موارد مشابه تماس حاصل فرمایید
آگهی ها به روز و تمامی تصاویر مربوط به ملک مورد نظر می باشد