تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 350 متری / سند ملکی / دلباز

ویلایی 350 متری / سند ملکی / دلباز

2 هفته پیش در شهرک پرواز

متراژ
200
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
350
قیمت کل
‏31,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,571,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
فروش منزل ویلایی یک طبقه واقع در بهترین لوکیشن کلانتری
---------------------------------------------------------------------

✅سند ملکی آماده انتقال
✅متراژ 350 متر در از حیاط
✅متراژ زیر بنا 200 متر
✅سه خواب بزرگ
✅حیاط بزرگ
✅مهندس ناظری
✅کوچه عریض و نوساز
✅ضابطه 5
✨مناسب سکونت و سرمایه گذاری✨

جهت کسب اطلاع بیشتر تماس بگیرید

آگهی های بیشتر را میتوانید از پایین همین صفحه در قسمت (همه آگهی های کسب و کار) ببینید