تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 350 متری /کیانپارس

ویلایی 350 متری /کیانپارس

6 روز پیش در کیانپارس

متراژ
230
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
350
قیمت کل
‏82,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏234,285,000 تومان
◀️ بهترین ها را از ما بخواهید◀️
✔️ ویلایی 350 متری با بر 10
✔️ قابل سکونت و ساخت و ساز
✔️ برای مصارف پزشکی و باشگاه و غیره
✔️ بهترین لوکیشن
✔️ قابل مذاکره

مشاور :کثیریان

املاک حسنی :نبش 9 غربی کیان آباد