تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 450 متر بابر 15 قیمت 20 میلیارد

ویلایی 450 متر بابر 15 قیمت 20 میلیارد

1 روز پیش در گنبد کاووس

متراژ
200
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
450 متر مربع
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏44,444,000 تومان
450 متر زمین
بابر15
200 متربنا
فول بازسازی شده
تمیزو مرتب