تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی 465 متری 4 خوابه قابل سکونت/ خلبانان

ویلایی 465 متری 4 خوابه قابل سکونت/ خلبانان

1 روز پیش در معالی‌آباد

متراژ
465
ساخت
قبل از 1370
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
465 متر مربع
قیمت کل
‏115,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏248,387,000 تومان
باسلام و احترام

✅️متراژ 465
✅️عرض 15
✅️ضابطه 4 روی همکف یک طبقه منفی
✅️درب از ساختمان
✅️ پروانه ساخت دارد
✅️عرض معبر 16
✅️فروش نقدی یا 50٪ نقد مابقی تهاتر با واحد
آپارتمان

⚜️املاک روما
⚜️مشاور و همراه شما : اکبریان