ویلایی 50متری نزدیک خیابان اصلی عالی برای سود آوری
2 هفته پیش در طبرسی شمالی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
40
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
50
قیمت کل
1,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
38,000,000 تومان
➖➖➖➖مشاور املاک یاس ➖➖➖➖
⚜️جهت موارد مشابه فعال و ب قیمت پایین آگهی کیک کنید دوستان ➰
✔️فقط با قیمت 1 واحد اپارتمان صاحب ملک ویلایی بشو
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜️مشاور شما : عمران کریمی
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
➖ویژگی های کاربردی ملک :
➖نزدیک ب خدمات رفاهی مترو بی آرتی سوپر مارکت، مدرسه و امکانات رفاهی ((فاصله کمتر از10دقیقه))
➖مشخصات ملک : ویلایی 50 متری خیابان 10 متری
حاشیه ملک 4 نیم
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜️داخل خیابان 10 متری
⚜️پذیرایی دو فرشه
⚜️کف سرامیک
⚜️نورگیر فوق العاده
⚜️همسایه های خون گرم و آرام
⚜️کابینت فلز
⚜️با خرید مطمئن و ارزان خودت رو از بالا پایین شدن طلا و دلار راحت کن
⚜️مناسب برای زندگی آسوده و راحت و ساخت
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
جهت فروش مواردتون با شماره های ما تماس بگیرید
در سریع ترین زمان و دلخواه شما براتون ب فروش میگذاریم در پیج اینستاگرامیمون
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.