ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلایی 95 متری تمیز / املاک مهدی
ویلایی 95 متری تمیز / املاک مهدی
1 هفته پیش در ۱۷ شهریور
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
150
ساخت
1399
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
95
قیمت کل
10,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
105,263,000 تومان
گروه مشاورین املاک مهدی
«عضویت340 اتحادیه، نشانه اعتماد شما به ما»
مدیریت:امیر زنگنه
آدرس دفتر:هفده شهریورخیابان نسترن نبش نسترن 12مشاورین املاک مهدی
کد:180
_______________
متراژ زمین:95
طبقه :2 طبقه مستقل
کابینت :MDF_فلز
کف :موکت
گرمایش :بخاری
سرمایش :کولر گازی
زیربنا 150 متر
______________
‼️برای مشاهده فایل ها از قسمت انتهای آگهی وارد آگهی های کسب و کار فایلینگ دفتر املاک ما شوید…‼️
«اگرملکی برای فروش یا اجاره دارید،ما مشتری آماده داریم! همین حالا با ما در ارتباط باشید.»
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت