تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی تجاری و مسکونی /دو کله

ویلایی تجاری و مسکونی /دو کله

1 روز پیش در بابلسر

متراژ
180
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
212 متر مربع
قیمت کل
‏20,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏96,698,000 تومان
با سلام
احتراما
فروش ویلایی تجاری و مسکونی
متراژ زمین : 212 متر مربع قید شده در سند، با کاربری تجاری - مسکونی،
مجموع زیر بنا 180متر مربع( طبقه بالا 130 متر مربع و سوییت پایین حدودا 50 متر مربع)، دو کله ، بر اصلی 10.5متر واقع در خ محبوبی 8 (شهرک قائم)بر پشتی 10.65 متر
00 سند: 6 دانگ تک برگ
00 مغازه : 2 دهنه، هر کدام 15 متر مربع( ماده 100 شهرداری بابت مغازه ها پرداخت شده است)
مناسب جهت سرمایه گزاری
ملک ارزنده
قیمت کاملا مقطع
مشاور تخصصی ملک : خانم عباسی اندی
دوست و همراه شما
املاک اندی
تمامی معاملات با کد رهگیری انجام میشود