تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی تیرآهنی مرکز شهر

ویلایی تیرآهنی مرکز شهر

5 ساعت پیش در بهبهان

متراژ
135
ساخت
1381
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
173 متر مربع
قیمت کل
‏7,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,907,000 تومان
این فرصت رو از دست ندید
✅ویلایی 31گز 170 متر
✅ سند تک برگ
✅ سازه تیرآهن
✅دوطبقه مالک ساکن هستش
✅قابل سکونت یا اجاره دادن
✅ماشین رو تا داخل حیاط
✅میدان بزرگ جلوی خانه
✅نانوایی 50 متر فاصله
✅بازار اصلی شهر 150 متر فاصله
✅ خلاصه ملک استثنایی برای خرید
✅ از سه طرف به مرکز شهر دسترسی داره
✅ قیمت بسیار عالی قابل مذاکره
برای هماهنگی بازدید تماس بگیرید

موارد دیگری هم برا خرید هست
️ مشاور املاک نوروزی