تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی جنوبی شمالی جهت ساخت وساز( موارد دیگر)

ویلایی جنوبی شمالی جهت ساخت وساز( موارد دیگر)

1 هفته پیش در خبرنگار

متراژ
250
ساخت
1386
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
276
قیمت کل
‏23,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏83,333,000 تومان
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
ویلایی جنوبی 276متر با25متر تجاری مخابرات برمسرور
فروش ویلایی 3برجهت ساخت وسکونت
160متر با رضایت تاپ لوکیشن باسازی شده شیک
زمین وخانه کلنگی شمالی وجنوبی جهت ساخت وساز وجهت سکونت موجوداست
واحد در متراژهای مختلف بصورت آماده وپیش فروش با وام وبدون وام موجود است
فایل جهت خرید وفروش رهن وکرایه موجوداست
ملک خودرابه مابسپارد/دراسرع وقت با پرسنلی مجرب انجام می گردد