تائید

ویلایی جنوبی

2 ساعت پیش در شهید بهشتی (مشهد)

متراژ
121
ساخت
1377
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
115 متر مربع
قیمت کل
‏9,820,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,391,000 تومان
باسلام
✨️املاک پازل حاشیه رودکی✨️
✅️ویلایی
جنوبی
کوچه ماشین رو
عرض کوچه5متر
*مشاور شما هاشم زاده*