تائید

ویلایی (حرم)

2 هفته پیش در عیدگاه

متراژ
180
ساخت
1379
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
144
قیمت کل
‏14,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏98,611,000 تومان
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
ویلایی جنوبی
144 متر
عرض 12
180 متر بنا در دو طبقه مجزا
قابل سکونت
معبر 8 متری
نزدیک به حرم
ابتدای هفده شهریور شمالی
دپارتمان تخصصی املاک سینا
عابدین