تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی، در خیابان شاد، با پارکینک و انباری و حیاط

ویلایی، در خیابان شاد، با پارکینک و انباری و حیاط

7 ساعت پیش در شاد

متراژ
105
ساخت
1385
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
175 متر مربع
قیمت کل
‏5,370,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏30,685,000 تومان
خانه دربست ویلایی حیاط دار با موقعیت عالی

خانه ای ویلایی و دنج با مشخصات زیر به فروش می رسد:

مساحت زمین: 175 متر
بنای مفید: 105 متر
سند: شش دانگ تک برگ
جهت ملک: جنوبی (نورگیر بسیار عالی)
تعداد خواب: 2 خواب
کف: سرامیک کامل
حیاط زیبا با درختان و تاک انگور
پارکینگ سرپوشیده
زیرزمین: سوئیت مجزا و قابل سکونت
نما شده و آماده سکونت
فاصله تا بازار بزرگ خیابان شاد فقط 1 دقیقه

موقعیت عالی، محیطی آرام، خانه ای ویلایی با تمام امکانات

تماس برای بازدید و اطلاعات بیشتر:
مهدی بهرامی
مشاور ارشد در دفتر املاک یاس
در موسی بن جعفر 7