تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی دربست 3 خواب با مغازه در شهید غلامی

ویلایی دربست 3 خواب با مغازه در شهید غلامی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
100
ساخت
1396
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬714٬000 تومان
متراژ زمین
140
املاک مورد تایید دیوار است
خوش سابقه ترین املاک شهرک شهیدرجایی با 10 سال سابقه در ملک

•┈┈┈┈••✦✦••┈┈┈┈┈•

⚜یک طبقه ویلایی
⚜فاصله تا حرم مطهر رضوی 15 دقیقه
⚜بدون ذره ای نم
⚜خوش نقشه
⚜ رو به نور
⚜قابلیت رهن تا 300میلیون تومان
⚜دو خواب با یه مغازه که میشه تبدیل کرد به اتاق خواب
⚜کابینت ها و کمد دیواری بزرگ تمیز و مرتب
⚜نزدیک به بافت جدید و در حال ساخت
⚜آشپزخانه عالی و بزرگ و جادار
⚜طبقه دوم و به راحتی میشه ساخت
⚜ماشین رو
⚜متراژ 140 متر

قیمت با احترام 2200 تومان

تخفیف جزئی دارد .

⛔عکس ها واقعی و مربوط به همین ملک میباشد.

مدیریت:محسن زکی پور
✅دارای مدارک از اتحادیه املاک
✅گواهینامه از سازمان فنی حرفه ای کشور
✅و مدارک حقوقی از اساتید بزرگ
•┈┈┈┈••✦✦••┈┈┈┈┈•

⭐کار ما خرید و فروش خانه است در محدوده فولادی ، معقول ، مهریز و خیابان غلامی و شهرک شیرین هست .

⭐ کارشناسی ملک شما بصورت حضوری و تلفنی رایگان انجام میشه

⭐ برای دیدن بقیه آگهی ها بر روی " مشاهده همه آگهی ها " کلیک بفرمایین

⭐ تمامی قولنامه ها بصورت هولوگرام دار ثبت میشود