تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی دربست 90 متری (کوچه حموم)

ویلایی دربست 90 متری (کوچه حموم)

1 سال پیش در مشهد

متراژ
75
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬333٬000 تومان
متراژ زمین
90
بالکن
ندارد
املاک مورد تایید دیوار است
خوش سابقه ترین املاک شهرک شهیدرجایی با 10 سال سابقه در ملک

•┈┈┈┈••✦✦••┈┈┈┈┈•

⚜یک طبقه ویلایی
⚜فاصله تا حرم مطهر رضوی 15 دقیقه
⚜بدون ذره ای نم
⚜خوش نقشه
⚜ رو به نور
⚜قابلیت رهن تا 150 میلیون تومان
⚜دو خواب
⚜کابینت ها و کمد دیواری بزرگ تمیز و مرتب
⚜نزدیک به بافت جدید و در حال ساخت
⚜آشپزخانه عالی و بزرگ و جادار
⚜داخل موسوی نژاد یا همون کوچه حموم حر 13
⚜ملک دارای کوچه اختصاصی
⚜ملک خیلی تمیزه

قیمت با احترام یک میلیارد و دویست

تخفیف جزئی دارد .

⛔عکس ها واقعی و مربوط به همین ملک میباشد.

مدیریت:محسن زکی پور
✅دارای مدارک از اتحادیه املاک
✅گواهینامه از سازمان فنی حرفه ای کشور
✅و مدارک حقوقی از اساتید بزرگ
•┈┈┈┈••✦✦••┈┈┈┈┈•

⭐کار ما خرید و فروش خانه است در محدوده فولادی ، معقول ، مهریز و خیابان غلامی و شهرک شیرین هست .

⭐ کارشناسی ملک شما بصورت حضوری و تلفنی رایگان انجام میشه

⭐ برای دیدن بقیه آگهی ها بر روی " مشاهده همه آگهی ها " کلیک بفرمایین

⭐ تمامی قولنامه ها بصورت هولوگرام دار ثبت میشود