تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی دنج در دل طبیعت/فول فرنیش

ویلایی دنج در دل طبیعت/فول فرنیش

12 ساعت پیش در تنکابن

متراژ
130
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
260 متر مربع
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,923,000 تومان
⬅️260متر زمین

⬅️130متر بنا

⬅️دارای 2خواب،هر 2خواب کمد دیواری

⬅️1خواب مستر

⬅️سالن بزرگ و آشپزخانه فول

⬅️سوئیت مستقل و کامل

⬅️اسناد و مدارک کامل

برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.☎️☎️☎️

هلدینگ املاک بزرگ کاسپین

با 35 سال سابقه در تهران با دو شعبه در جردن و نیاوران

دو شعبه در تنکابن خیابان جمهوری و کریم آباد

مشاور ملکی شما:خانم معتمدی