تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی دو نبش بر اتوبان کوی قائم

ویلایی دو نبش بر اتوبان کوی قائم

1 روز پیش در زنجان

متراژ
360
ساخت
1380
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
196 متر مربع
قیمت کل
‏32,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏163,265,000 تومان
سلام
ویلایی 196 متر 14 در 14 به صورت مربع
دو نبش دو کله
کل بنا 360 متر
زیرزمین 120 متر کامل قابل سکونت
طبقه بالا 165 متر که بالای آن یک واحد 50 متری که واحد بالایی دوبلکس میباشد و روآن یک واحد 20 متری که به پشت بام می رسد
هم از داخل کوچه و هم از اتوبان راه دارد
مجوز ساخت 4 طبقه که به هر طبقه یک میلیارد وام فرسوده تعلق می گیرد که کلا 4 میلیارد وام برای ساخت آن تعلق می گیرد
زیرزمین دو خواب
طبقه بالایی 3 خواب

آذری املاک کارن