تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی / دوبلکس / حاشیه استقلال

ویلایی / دوبلکس / حاشیه استقلال

2 هفته پیش در فاز ۱ فرهنگيان

متراژ
130
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
85
قیمت کل
‏2,680,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏31,529,000 تومان
▪️بنام یگانه خالق هستی▪️

◼️مجموعه کارگزاری املاک ویژن بزرگترین مرجع تخصصی خرید و فروش ، رهن و اجاره ، مشارکت در ساخت و انجام کلیه امور ملکی در سطح شهرستان با پرسنل و مدیریت حرفه ای

⬛ مشخصات کامل ملک فوق :

➖ حاشیه استقلال
➖ 85 متر زمین / 130 متر زیر بنا
➖ ملک ارزنده و زیر قیمت در منطقه

⬛ مالک منعطف و 100٪ فروشنده

⬛ قابلیت تهاتر با طلا ، سکه ، دلار و ...

◼️با ویژن مطمئن و بدون دغدغه معامله کنید

مشاور و همراه شما از لحظه بازدید تا انعقاد قرارداد : رسول سالاری نیا