تائید

ویلایی دوبلکس

3 هفته پیش در کرمان

متراژ
250
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
375
قیمت کل
‏17,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏45,333,000 تومان
⚜همیارملک ؛ همیار مطمئن شما در امور ملکی

مجموعه همیار ملک با بهرگیری از کارشناسان مجرب ، آماده ارائه امور خدمات ساختمانی و ملکی اعم از خرید ، ساخت ، فروش ، رهن ، اجاره انواع املاک مسکونی ، تجاری و اداری می باشه.

✅ مشخصات ملک :
✔️ متراژ زمین : 375 متر
✔️ ابعاد زمین : 15×25
✔️متراژ زیر بنا : 250 متر
✔️سال ساخت : 1390
✔️سه خواب
نور گیر فوق العاده و حیاط دلباز
بهترین موقعیت مکانی با دسترسی به تمامی صنوف.
آینده ای روشن با ارزش افزوده منطقه ای

همیار ملک ؛ یک نام ، یک تعهد
⚜همیار مطمئن شما
««رضایی نژاد»»

برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید

فایل های مشابه موجود میباشد