تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی دوخواب113 متری ویلاشهر

ویلایی دوخواب113 متری ویلاشهر

9 ساعت پیش در ویلاشهر

متراژ
80
ساخت
1398
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
113 متر مربع
قیمت کل
‏3,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏31,858,000 تومان
املاک حیدری
فروش ویلایی ویلاشهر
113 متر زمین
80 متر ساخت
شمالی
راه پله جهت ساخت طبقه دوم
گرمایش پکیج رادیات
قولنامه ای
جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید موارد مشابه به مشاور املاک حیدری مراجعه نمایید