تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی دوطبقه200 متر زیربنا /طالقانی و مصلی

ویلایی دوطبقه200 متر زیربنا /طالقانی و مصلی

2 روز پیش در زاهدان

متراژ
210
ساخت
1390
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
152 متر مربع
قیمت کل
‏5,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏38,815,000 تومان
⚜️آژانس املاک درباری ⚜️

✅️متراژ زمین 153
✅️زیربنا 210متر
✅️هر دو واحد دو خواب
✅️راه مستقل
✅️حیاط جای پارک یک ماشین
✅️سازه طبقه اول فلز
✅️گاز کشی شده
✅️قابلیت رهن تا 1 میلیارد
✅️سند آماده انتقال

⚜️امیر این دربار شمایید ⚜️
جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
مشاور شما ؛ باقری