ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلایی زمین162متری/دوطبقه(3خواب 2خواب)/صفرشرکتی
ویلایی زمین162متری/دوطبقه(3خواب 2خواب)/صفرشرکتی
3 روز پیش در بهارستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
225
ساخت
1404
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
162
قیمت کل
12,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
77,777,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
ندارد
⚜️به نام خدا
⚜️گروه ساختمانی ارگ
❌مورد های دیگر هم موجود هست❌
⬅️مالکین محترم جهت فروش سریع ملک خود لطفا عدد 6 رو پیامک کنند.
کارشناس:مهرداد احمدی
⚜️162متر زمین
⚜️90متر پایین(40متر حیاط)125متر طبقه اول
پارکینگ مسقف⚜️
⚜️صفر شرکتی
⚜️بلوک 223 افتاب یک
⚜️خوش نقشه
⚜️زیر فی بازار
⬅️ما بیش از 100 اگهی فعال روی پنل دیوارمون داریم
مطمئن هستم میتونید مورد دلخواهتونو پیش ما پیدا کنید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت