تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی ساحلی اصیل وخوش نقشه

ویلایی ساحلی اصیل وخوش نقشه

18 ساعت پیش در عباس آباد

متراژ
200
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1,200 متر مربع
قیمت کل
‏55,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏45,833,000 تومان
داخل بافت شهر عباس اباد پس از میدان اصلی
1200 متر با دو درب شرقی وغربی
پلاک 4 دریا 2 خیابان اصلی
سوئیت نگهبانی مجهز 50 متری
سند تک برگ شده با مالکیت شخصی
تمامی کنتورها نصب و دارای چاه اختصاصی
قابلیت تفکیک به متراژهای کوچکتر
قابلیت ساخت هتل آپارتمان به دلیل طرح سالم سازی عباس اباد
داخل ویلا قابل سکونت با سرویس های ایرانی و فرنگی
زمینی که قابلیت های بسیار دارد .

علت فروش فقط مهاجرت