تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیویلایی سفید رود رشت اباد

ویلایی سفید رود رشت اباد

1 هفته پیش در باغ زرشک

قیمت کل
‏5,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏11,063,000 تومان
سلام زمین به متراژ 470 متر در لولمان گیلان با ابعاد حدودا[28×17] ،مسیر ماشین رو تا کنار سفید رود،کاملا امن و ارام با همسایه های با فرهنگ ،انشعابات آب برق گاز پای قطعه،استعلامات انجام شده در مرحله اخذ پروانه ساخت و سند تک برگ ،مجوز دیوار کشی از شهرداری و دارای وام ساخت روستایی 4 درصد در صورت درخواست، معاوضه با ماشین هم میشه ، فقط فقط لطفابرای کنجکاوی تماس نگیرین لطفا املاکی های عزیز تماس نگیرن ،به وقت همدیگر احترام بگذاریم، در صورتی که مشتری واقعی هستین زنگ بزنید (زمان تماس بین ساعت ده صبح تا نه شب)با احترام .