تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی سقف آزاد/ 183 متری/

ویلایی سقف آزاد/ 183 متری/

1 هفته پیش در کوی مهدیس

متراژ
130
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
183
قیمت کل
‏7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏39,344,000 تومان
بسم الله الرحمن الرحیم
کد فایل: 6️⃣0️⃣6️⃣

دفتر املاک بُرج – کلیدخانه رویایی شما
با سال ها تجربه در زمینه خرید و فروش،
بهترین انتخاب برای زندگی یا سرمایه گذاری را برایتان فراهم می کنیم.

━━━✦ مشخصات ملک ✦━━━
طبقه همکف
متراژ: 183 متر مربع
ویژگی ها:
▪️ انشعابات کامل سازمانی
▪️ کمد دیواری MDF
▪️ هود لمسی
▪️ درب پارکینگ ریموت دار
▪️ نورپردازی چشم نواز و خاص

امتیازات مالی:
▪️ سند آزاد و امکان دریافت وام به صورت انفرادی و بستگان
▪️ مبلغ 450 میلیون تومان رهن واحد مذکور که از کل ثمن معامله کسر میگردد

━━━ ✦ ✦ ✦ ━━━

از جست وجوی ملک تا معامله نهایی، همراه شما هستیم

مشاور امور ملکی: خانم آزمون

⚖ کارشناس و مشاور حقوقی: آقای دشتگلی

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید