تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی سنددار 100 متری 2 خواب خیابان اوحدی

ویلایی سنددار 100 متری 2 خواب خیابان اوحدی

2 روز پیش در شیخ‌طوسی

متراژ
100
ساخت
1381
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
100
قیمت کل
‏2,820,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏28,200,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
❇️ دفتر مهندسی و املاک حمید شعبه 1 ❇️
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⬅️بیست و چهار متری اول➡️
(شیخ طوسی غربی)
نبش کوچه 19
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✔️کد پیگیری:2008
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✨مشخصات ملک ویلایی:
✅موقعیت: " اوحدی " /دسترسی عالی به امکانات رفاهی
✅متراژ زمین: " 100 " متر مربع
✅تعداد خواب: 2
✅انباری و پارکینگ: "موتور رو"
✅در به " ساخت "
✅وضعیت سند "تک برگ" / آماده انتقال
✅دارای انشعابات کامل آب/برق/گاز/تلفن
✨موارد مشابه موجود می باشد
‼️جهت مشاوره و بازدید، تماس بگیرید