تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی شمالی تازه ساز(موقعیت عالی شهرک جهاد)

ویلایی شمالی تازه ساز(موقعیت عالی شهرک جهاد)

11 ساعت پیش در زاهدان

متراژ
192
ساخت
1405
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
240 متر مربع
قیمت کل
‏10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏42,500,000 تومان
⚜️املاک دیما ⚜️
⭐️خانه ای برای هر نو سلیقه و بودجه ⭐️
✔️ویلایی تازه ساز زیربنا190 متر /زمین240 متر

جهت فروش ملک تماس بگیرید