ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
ویلایی شهرک بهشتی
13 ساعت پیش در همدان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
330
ساخت
1381
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
220 متر مربع
قیمت کل
29,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
134,545,000 تومان
☆☆☆ دپارتمان املاک ایوان ☆☆☆
《 با دو شعبه فعال 》
✨️️ فروش یک باب منزل ویلایی دربست 220 متری محدوده شهرک بهشتی تعاون
✨️ مساحت کل زمین 220 متر
✨️ معبر 11 متر با کوچه 20 متری قابلیت اخذ مجوز ساخت تا 6 و نیم طبقه
✨️️ استقرار شمالی
✨️ مساحت کل زیر بنا در 3 طبقه 330 متر
✨️ مساحت حیاط 100 متر
✨️ ابعاد ملک 11 در 20
✨️ هر طبقه دو خواب
✨️سال ساخت 82
✨️ امتیازات تکمیل آب / برق / گاز
✨️️ امکانات : کمد دیواری دارد / کابینت ام دی اف / کف موکت و سرامیک / پارکینگ دارد
✨️ سند تک برگ
مشاور تخصصی شما با افتخار خانم نسیم
☎️ جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با مشاورین دفتر ما تماس
☆☆☆ دپارتمان املاک ایوان ☆☆☆
آدرس شعبات:
شعبه یک :همدان _ میدان رسالت _ بلوار نهم دی _ نرسیده به میدان نهم دی _ سمت چپ
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت