تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی صدر 232 متر

ویلایی صدر 232 متر

2 هفته پیش در ۱۷ شهریور

متراژ
280
ساخت
1380
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
232
قیمت کل
‏31,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏133,620,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
سلام
ویلایی232 متر در دوطبقه
هرطبقه 140 متر جمع 280متر زیربنا
18 مت تجاری
سند ملک
دو مر مر
املاک اطلس صدر 27 مغازه سوم
کارگزار اقایی
ملک راسته خیابان صدر روب روی درمانگاه
لطف کنید از ساعت 12 تا 10 شب تماس بگیرید