تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی/طبقه اول/بازسازی/نورپردازی/سندمجزا

ویلایی/طبقه اول/بازسازی/نورپردازی/سندمجزا

2 روز پیش در شهرک والفجر

متراژ
100
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
160
قیمت کل
‏8,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,062,000 تومان
♥️درود بی کران ♥️

⭕ کد آگهی 84

⚠️توجه--توجه⚠️
✴️قیمت این ملک 9.450 می باشد ، مبلغ یک میلیارد بابت رهن از کل مبلغ کسر شده✴️

✴️در صورت خرید برای سرمایه گذاری با مبلغ 8.450میلیارد مالک این واحد خواهید شد✴️
منزل ویلایی دوطبقه...طبقه دوم برای فروش
سند مجزا تکبرگ و ملکی
✔️والفجر..احرار
✔️درب حیاط..ورودی با همکف مشترک و دارای پارکینگ
✔️دو خواب
160متر زمین...100 متر زیربنای طبقه بالا

✔️فول بازسازی شده
✔️نورپردازی و لاین نوری
اتاقها بزرگ و دارای کمد دیواری
آشپزخانه کابینت خور کدبانو پسند
✔️سالن دلباز
✔️نورگیر عالی جنوبی و شمالی غرق در نور
✔️دسترسی سریع به مراکز رفاهی/تفریحی/پزشکی و...
✔️محیطی آرام ودلنشین با همسایه های درجه یک
✔️سند تک برگ ملکی آماده انتقال
✔️تخلیه فوری
-----------------------------------------------
✨مشاور و کارشناس منطقه : غریبی✨
✨دپارتمان بزرگ و تخصصی املاک ایران✨